Infantil

INFANTIL A 2A DIVISIÓ, GR16

Temporada 2017-2018

  • Inici
  • Plantilla
  • Entrenaments
  • Clasificació
  • Calendari
  • MVP
  • Golejadors

Propers partits
Escudo equipo AE Ramon SicartAE Ramon Sicart
Escudo equipo descansadescansa
Darrer partit
Escudo TANCAT UDBTANCAT UDB
2
Escudo AE Ramon SicartAE Ramon Sicart
1

Convocatória setmanal   10-04-2018

1 PAU3 IZAN
5 MARC7 JOEL
9 ARDA17 JUANPABLO
19 IVAN21 POL
6 JAN8 POL8
10 NILITO15 ALEIX
Observacions:
24 RAMON

Últimes noticies Infantil

Imagen noticia equipo

NOTICIES : 20 de Desembre de 2017

Fotografia oficial de lInfantil

<p>Ja podeu veure la fotografia de l'Infantil del Ramon Sicart 2017-2018</p>

Imagen noticia equipo

NOTICIES : 03 de Octubre de 2017

Comença la lliga aquest cap de setmana

<p><em><span lang="ca">Comenca la lliga aquest cap de setmana pels equips del AE Ramon Sicart</span></em></p>


Foto Infantil

Cos técnic



Veure taula equips

Horari d'entrenaments temporada

DiaHora Camp d'entrenamentVestuari
AE Ramon Sicart
Dimarts 19:00 - 20:301 3
Dijous 19:00 - 20:301 3

TEMPORADA 20172018 2a División Grupo 16

PtJCasaVisitantTotalGol
GCECPCGFEFPFGFEFPFfavcont
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo ALTAFULLA CEAALTAFULLA CEA5720900100119018015
2Escudo VENDRELL CEAVENDRELL CEA411961271213248030
3Escudo CUNIT CFACUNIT CFA371962252211445331
4Escudo RODA DE BARA ATARODA DE BARA ATA321962240510274937
5Escudo BASE LARBOÇCFBBASE LARBOÇCFB322022580310285146
6Escudo CUBELLES CFBCUBELLES CFB28194065139194439
7Escudo AE Ramon SicartAE Ramon Sicart242042431673103047
8Escudo TANCAT UDBTANCAT UDB211951412663103341
9Escudo JOVENTUT BISBALENCACFAJOVENTUT BISBALENCACFA21203252445694156
10Escudo BASE MARC BARTRA CFCBASE MARC BARTRA CFC211940530770122747
11Escudo ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBDESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD182022631653122578
12Escudo LA RIERA CFBLA RIERA CFB171940612652123146
13Escudo ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFDESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD131932502734122556
14Escudo UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLAUNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA0000000000000

Calendari

Jornada 108-Octubre
CUBELLES CFB13CUNIT CFA
BASE MARC BARTRA CFC02TANCAT UDB
VENDRELL CEA-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
JOVENTUT BISBALENCACFA30RODA DE BARA ATA
BASE LARBOÇCFB22ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD04AE Ramon Sicart
LA RIERA CFB10ALTAFULLA CEA
Jornada 215-Octubre
CUNIT CFA61LA RIERA CFB
TANCAT UDB12CUBELLES CFB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-BASE MARC BARTRA CFC
RODA DE BARA ATA55VENDRELL CEA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD33JOVENTUT BISBALENCACFA
AE Ramon Sicart04BASE LARBOÇCFB
ALTAFULLA CEA70ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
Jornada 322-Septiembre
CUNIT CFA43TANCAT UDB
CUBELLES CFB-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
BASE MARC BARTRA CFC43RODA DE BARA ATA
VENDRELL CEA51ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
JOVENTUT BISBALENCACFA23AE Ramon Sicart
BASE LARBOÇCFB34ALTAFULLA CEA
LA RIERA CFB40ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
Jornada 429-Octubre
TANCAT UDB32LA RIERA CFB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-CUNIT CFA
RODA DE BARA ATA31CUBELLES CFB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD01BASE MARC BARTRA CFC
AE Ramon Sicart21VENDRELL CEA
ALTAFULLA CEA50JOVENTUT BISBALENCACFA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD02BASE LARBOÇCFB
Jornada 505-Noviembre
TANCAT UDB-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
CUNIT CFA12RODA DE BARA ATA
CUBELLES CFB40ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
BASE MARC BARTRA CFC20AE Ramon Sicart
VENDRELL CEA02ALTAFULLA CEA
JOVENTUT BISBALENCACFA42ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
LA RIERA CFB35BASE LARBOÇCFB
Jornada 612-Noviembre
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-LA RIERA CFB
RODA DE BARA ATA31TANCAT UDB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD14CUNIT CFA
AE Ramon Sicart13CUBELLES CFB
ALTAFULLA CEA50BASE MARC BARTRA CFC
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD18VENDRELL CEA
BASE LARBOÇCFB04JOVENTUT BISBALENCACFA
Jornada 719-Noviembre
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-RODA DE BARA ATA
TANCAT UDB21ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
CUNIT CFA32AE Ramon Sicart
CUBELLES CFB12ALTAFULLA CEA
BASE MARC BARTRA CFC70ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
VENDRELL CEA45BASE LARBOÇCFB
LA RIERA CFB51JOVENTUT BISBALENCACFA
Jornada 826-Noviembre
RODA DE BARA ATA22LA RIERA CFB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
AE Ramon Sicart11TANCAT UDB
ALTAFULLA CEA42CUNIT CFA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD013CUBELLES CFB
BASE LARBOÇCFB20BASE MARC BARTRA CFC
JOVENTUT BISBALENCACFA16VENDRELL CEA
Jornada 903-Diciembre
RODA DE BARA ATA60ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-AE Ramon Sicart
TANCAT UDB14ALTAFULLA CEA
CUNIT CFA22ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
CUBELLES CFB10BASE LARBOÇCFB
BASE MARC BARTRA CFC03JOVENTUT BISBALENCACFA
LA RIERA CFB04VENDRELL CEA
Jornada 1017-Diciembre
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD31LA RIERA CFB
AE Ramon Sicart63RODA DE BARA ATA
ALTAFULLA CEA-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD21TANCAT UDB
BASE LARBOÇCFB13CUNIT CFA
JOVENTUT BISBALENCACFA34CUBELLES CFB
VENDRELL CEA51BASE MARC BARTRA CFC
Jornada 1114-Enero
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD20AE Ramon Sicart
RODA DE BARA ATA01ALTAFULLA CEA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
TANCAT UDB31BASE LARBOÇCFB
CUNIT CFA22JOVENTUT BISBALENCACFA
CUBELLES CFB17VENDRELL CEA
LA RIERA CFB12BASE MARC BARTRA CFC
Jornada 1221-Enero
LA RIERA CFB12AE Ramon Sicart
ALTAFULLA CEA42ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD13RODA DE BARA ATA
BASE LARBOÇCFB-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
JOVENTUT BISBALENCACFA33TANCAT UDB
VENDRELL CEA11CUNIT CFA
BASE MARC BARTRA CFC12CUBELLES CFB
Jornada 1328-Enero
AE Ramon Sicart14ALTAFULLA CEA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD24ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
RODA DE BARA ATA23BASE LARBOÇCFB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-JOVENTUT BISBALENCACFA
TANCAT UDB23VENDRELL CEA
CUNIT CFA51BASE MARC BARTRA CFC
CUBELLES CFB23LA RIERA CFB
Jornada 1404-Febrero
CUNIT CFA21CUBELLES CFB
TANCAT UDB01BASE MARC BARTRA CFC
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-VENDRELL CEA
RODA DE BARA ATA32JOVENTUT BISBALENCACFA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD13BASE LARBOÇCFB
AE Ramon Sicart31ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
ALTAFULLA CEA30LA RIERA CFB
Jornada 1518-Febrero
LA RIERA CFB01CUNIT CFA
CUBELLES CFB31TANCAT UDB
BASE MARC BARTRA CFC-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
VENDRELL CEA21RODA DE BARA ATA
JOVENTUT BISBALENCACFA22ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
BASE LARBOÇCFB11AE Ramon Sicart
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD07ALTAFULLA CEA
Jornada 1625-Febrero
TANCAT UDB22CUNIT CFA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-CUBELLES CFB
RODA DE BARA ATA21BASE MARC BARTRA CFC
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD07VENDRELL CEA
AE Ramon Sicart00JOVENTUT BISBALENCACFA
ALTAFULLA CEA51BASE LARBOÇCFB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD22LA RIERA CFB
Jornada 1704-Marzo
LA RIERA CFB41TANCAT UDB
CUNIT CFA-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
CUBELLES CFB04RODA DE BARA ATA
BASE MARC BARTRA CFC20ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
VENDRELL CEA70AE Ramon Sicart
JOVENTUT BISBALENCACFA17ALTAFULLA CEA
BASE LARBOÇCFB34ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
Jornada 1811-Marzo
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-TANCAT UDB
RODA DE BARA ATA32CUNIT CFA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD22CUBELLES CFB
AE Ramon Sicart10BASE MARC BARTRA CFC
ALTAFULLA CEA51VENDRELL CEA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD11JOVENTUT BISBALENCACFA
BASE LARBOÇCFB30LA RIERA CFB
Jornada 1918-Marzo
LA RIERA CFB-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
TANCAT UDB21RODA DE BARA ATA
CUNIT CFA20ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
CUBELLES CFB21AE Ramon Sicart
BASE MARC BARTRA CFC05ALTAFULLA CEA
VENDRELL CEA30ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
JOVENTUT BISBALENCACFA23BASE LARBOÇCFB
Jornada 2025-Marzo
RODA DE BARA ATA-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD32TANCAT UDB
AE Ramon Sicart18CUNIT CFA
ALTAFULLA CEA31CUBELLES CFB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD32BASE MARC BARTRA CFC
BASE LARBOÇCFB15VENDRELL CEA
JOVENTUT BISBALENCACFA31LA RIERA CFB
Jornada 2108-Abril
LA RIERA CFB03RODA DE BARA ATA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
TANCAT UDB21AE Ramon Sicart
CUNIT CFA03ALTAFULLA CEA
CUBELLES CFB02ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
BASE MARC BARTRA CFC28BASE LARBOÇCFB
VENDRELL CEA61JOVENTUT BISBALENCACFA
Jornada 2215-Abril
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD-RODA DE BARA ATA
AE Ramon Sicart-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
ALTAFULLA CEA-TANCAT UDB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD-CUNIT CFA
BASE LARBOÇCFB-CUBELLES CFB
JOVENTUT BISBALENCACFA-BASE MARC BARTRA CFC
VENDRELL CEA-LA RIERA CFB
Jornada 2322-Abril
LA RIERA CFB-ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
RODA DE BARA ATA-AE Ramon Sicart
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-ALTAFULLA CEA
TANCAT UDB-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
CUNIT CFA-BASE LARBOÇCFB
CUBELLES CFB-JOVENTUT BISBALENCACFA
BASE MARC BARTRA CFC-VENDRELL CEA
Jornada 2429-Abril
AE Ramon Sicart-ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
ALTAFULLA CEA-RODA DE BARA ATA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
BASE LARBOÇCFB-TANCAT UDB
JOVENTUT BISBALENCACFA-CUNIT CFA
VENDRELL CEA-CUBELLES CFB
BASE MARC BARTRA CFC-LA RIERA CFB
Jornada 2506-Mayo
AE Ramon Sicart-LA RIERA CFB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD-ALTAFULLA CEA
RODA DE BARA ATA-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA-BASE LARBOÇCFB
TANCAT UDB-JOVENTUT BISBALENCACFA
CUNIT CFA-VENDRELL CEA
CUBELLES CFB-BASE MARC BARTRA CFC
Jornada 2613-Mayo
ALTAFULLA CEA-AE Ramon Sicart
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD-ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
BASE LARBOÇCFB-RODA DE BARA ATA
JOVENTUT BISBALENCACFA-UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
VENDRELL CEA-TANCAT UDB
BASE MARC BARTRA CFC-CUNIT CFA
LA RIERA CFB-CUBELLES CFB

JugadorPt
Partits jugats: 21
Imagen jugador clubMARC30
Imagen jugador clubPOL827
Imagen jugador clubNILITO22
Imagen jugador clubIVAN17
Imagen jugador clubIZAN16
Imagen jugador clubJAN14
Imagen jugador clubGERARD13
Imagen jugador clubPAU12
Imagen jugador clubPOL11
Imagen jugador clubMARTI8
Imagen jugador clubJOEL5
Imagen jugador clubGENiS4
Imagen jugador clubARDA4
Imagen jugador clubJUANPABLO4
Imagen jugador clubALEIX3
Imagen jugador clubERIC3
Imagen jugador clubALBERT2

JugadorGolsPartits
Imagen jugador equipoNILITO620
Imagen jugador equipoIVAN617
Imagen jugador equipoARDA517
Imagen jugador equipoIZAN419
Imagen jugador equipoJAN419
Imagen jugador equipoPOL8319
Imagen jugador equipoALBERT119
Imagen jugador equipoPOL119

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de CookiesAcceptar