Infantil

INFANTIL A 2A DIVISIÓ, GR16

Temporada 2017-2018

  • Inici
  • Plantilla
  • Entrenaments
  • Clasificació
  • Calendari
  • MVP
  • Golejadors

Propers partits
21-1-2018 15:30
Escudo equipo LA RIERA CFB LA RIERA CFB
Escudo equipo AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
Darrer partit
Escudo LA RIERA CFB LA RIERA CFB
1
Escudo AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
2


Últimes noticies Infantil

Imagen noticia equipo

NOTICIES : 20 de Desembre de 2017

Fotografia oficial de lInfantil

<p>Ja podeu veure la fotografia de l'Infantil del Ramon Sicart 2017-2018</p>

Imagen noticia equipo

NOTICIES : 03 de Octubre de 2017

Comença la lliga aquest cap de setmana

<p><em><span lang="ca">Comenca la lliga aquest cap de setmana pels equips del AE Ramon Sicart</span></em></p>


Foto Infantil

Cos técnic



Veure taula equips

Horari d'entrenaments temporada

Dia Hora Camp d'entrenament Vestuari
AE Ramon Sicart
Dimarts 19:00 - 20:30 1 3
Dijous 19:00 - 20:30 1 3

TEMPORADA 20172018 2a División Grupo 16

Pt J Casa Visitant Total Gol
GC EC PC GF EF PF GF EF PF fav cont
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1 Escudo ALTAFULLA CEA ALTAFULLA CEA 30 11 5 0 0 5 0 1 10 0 1 38 10
2 Escudo CUBELLES CFB CUBELLES CFB 21 11 2 0 3 5 0 1 7 0 4 33 21
3 Escudo CUNIT CFA CUNIT CFA 21 11 3 2 1 3 1 1 6 3 2 31 20
4 Escudo VENDRELL CEA VENDRELL CEA 20 11 2 1 2 4 1 1 6 2 3 46 20
5 Escudo RODA DE BARA ATA RODA DE BARA ATA 17 11 3 2 1 2 0 3 5 2 4 30 25
6 Escudo BASE LARBOÇCFB BASE LARBOÇCFB 16 11 1 1 3 4 0 2 5 1 5 25 24
7 Escudo AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart 16 11 2 1 2 3 0 3 5 1 5 21 22
8 Escudo JOVENTUT BISBALENCACFA JOVENTUT BISBALENCACFA 15 12 2 1 3 2 2 2 4 3 5 29 33
9 Escudo BASE MARC BARTRA CFC BASE MARC BARTRA CFC 15 11 3 0 3 2 0 3 5 0 6 18 23
10 Escudo TANCAT UDB TANCAT UDB 14 11 3 0 2 1 2 3 4 2 5 21 23
11 Escudo LA RIERA CFB LA RIERA CFB 10 11 3 0 4 0 1 3 3 1 7 21 28
12 Escudo ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD 8 11 2 1 2 0 1 5 2 2 7 15 32
13 Escudo ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 4 11 1 0 5 0 1 4 1 1 9 8 55
14 Escudo UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Calendari

Jornada 1 08-Octubre
CUBELLES CFB 1 3 CUNIT CFA
BASE MARC BARTRA CFC 0 2 TANCAT UDB
VENDRELL CEA - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
JOVENTUT BISBALENCACFA 3 0 RODA DE BARA ATA
BASE LARBOÇCFB 2 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 0 4 AE Ramon Sicart
LA RIERA CFB 1 0 ALTAFULLA CEA
Jornada 2 15-Octubre
CUNIT CFA 6 1 LA RIERA CFB
TANCAT UDB 1 2 CUBELLES CFB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - BASE MARC BARTRA CFC
RODA DE BARA ATA 5 5 VENDRELL CEA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD 3 3 JOVENTUT BISBALENCACFA
AE Ramon Sicart 0 4 BASE LARBOÇCFB
ALTAFULLA CEA 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
Jornada 3 22-Septiembre
CUNIT CFA 4 3 TANCAT UDB
CUBELLES CFB - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
BASE MARC BARTRA CFC 4 3 RODA DE BARA ATA
VENDRELL CEA 5 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
JOVENTUT BISBALENCACFA 2 3 AE Ramon Sicart
BASE LARBOÇCFB 3 4 ALTAFULLA CEA
LA RIERA CFB 4 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
Jornada 4 29-Octubre
TANCAT UDB 3 2 LA RIERA CFB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - CUNIT CFA
RODA DE BARA ATA 3 1 CUBELLES CFB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD 0 1 BASE MARC BARTRA CFC
AE Ramon Sicart 2 1 VENDRELL CEA
ALTAFULLA CEA 5 0 JOVENTUT BISBALENCACFA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 0 2 BASE LARBOÇCFB
Jornada 5 05-Noviembre
TANCAT UDB - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
CUNIT CFA 1 2 RODA DE BARA ATA
CUBELLES CFB 4 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
BASE MARC BARTRA CFC 2 0 AE Ramon Sicart
VENDRELL CEA 0 2 ALTAFULLA CEA
JOVENTUT BISBALENCACFA 4 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
LA RIERA CFB 3 5 BASE LARBOÇCFB
Jornada 6 12-Noviembre
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - LA RIERA CFB
RODA DE BARA ATA 3 1 TANCAT UDB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD 1 4 CUNIT CFA
AE Ramon Sicart 1 3 CUBELLES CFB
ALTAFULLA CEA 5 0 BASE MARC BARTRA CFC
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 1 8 VENDRELL CEA
BASE LARBOÇCFB 0 4 JOVENTUT BISBALENCACFA
Jornada 7 19-Noviembre
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - RODA DE BARA ATA
TANCAT UDB 2 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
CUNIT CFA 3 2 AE Ramon Sicart
CUBELLES CFB 1 2 ALTAFULLA CEA
BASE MARC BARTRA CFC 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
VENDRELL CEA 4 5 BASE LARBOÇCFB
LA RIERA CFB 5 1 JOVENTUT BISBALENCACFA
Jornada 8 26-Noviembre
RODA DE BARA ATA 2 2 LA RIERA CFB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
AE Ramon Sicart 1 1 TANCAT UDB
ALTAFULLA CEA 4 2 CUNIT CFA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 0 13 CUBELLES CFB
BASE LARBOÇCFB 2 0 BASE MARC BARTRA CFC
JOVENTUT BISBALENCACFA 1 6 VENDRELL CEA
Jornada 9 03-Diciembre
RODA DE BARA ATA 6 0 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - AE Ramon Sicart
TANCAT UDB 1 4 ALTAFULLA CEA
CUNIT CFA 2 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
CUBELLES CFB 1 0 BASE LARBOÇCFB
BASE MARC BARTRA CFC 0 3 JOVENTUT BISBALENCACFA
LA RIERA CFB 0 4 VENDRELL CEA
Jornada 10 17-Diciembre
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD 3 1 LA RIERA CFB
AE Ramon Sicart 6 3 RODA DE BARA ATA
ALTAFULLA CEA - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 2 1 TANCAT UDB
BASE LARBOÇCFB 1 3 CUNIT CFA
JOVENTUT BISBALENCACFA 3 4 CUBELLES CFB
VENDRELL CEA 5 1 BASE MARC BARTRA CFC
Jornada 11 14-Enero
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD 2 0 AE Ramon Sicart
RODA DE BARA ATA 0 1 ALTAFULLA CEA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
TANCAT UDB 3 1 BASE LARBOÇCFB
CUNIT CFA 2 2 JOVENTUT BISBALENCACFA
CUBELLES CFB 1 7 VENDRELL CEA
LA RIERA CFB 1 2 BASE MARC BARTRA CFC
Jornada 12 21-Enero
LA RIERA CFB 1 2 AE Ramon Sicart
ALTAFULLA CEA 4 2 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD 1 3 RODA DE BARA ATA
BASE LARBOÇCFB - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
JOVENTUT BISBALENCACFA 3 3 TANCAT UDB
VENDRELL CEA 1 1 CUNIT CFA
BASE MARC BARTRA CFC 1 2 CUBELLES CFB
Jornada 13 28-Enero
AE Ramon Sicart - ALTAFULLA CEA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
RODA DE BARA ATA - BASE LARBOÇCFB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - JOVENTUT BISBALENCACFA
TANCAT UDB - VENDRELL CEA
CUNIT CFA - BASE MARC BARTRA CFC
CUBELLES CFB - LA RIERA CFB
Jornada 14 04-Febrero
CUNIT CFA - CUBELLES CFB
TANCAT UDB - BASE MARC BARTRA CFC
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - VENDRELL CEA
RODA DE BARA ATA - JOVENTUT BISBALENCACFA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - BASE LARBOÇCFB
AE Ramon Sicart - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
ALTAFULLA CEA - LA RIERA CFB
Jornada 15 18-Febrero
LA RIERA CFB - CUNIT CFA
CUBELLES CFB - TANCAT UDB
BASE MARC BARTRA CFC - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
VENDRELL CEA - RODA DE BARA ATA
JOVENTUT BISBALENCACFA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
BASE LARBOÇCFB - AE Ramon Sicart
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - ALTAFULLA CEA
Jornada 16 25-Febrero
TANCAT UDB - CUNIT CFA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - CUBELLES CFB
RODA DE BARA ATA - BASE MARC BARTRA CFC
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - VENDRELL CEA
AE Ramon Sicart - JOVENTUT BISBALENCACFA
ALTAFULLA CEA - BASE LARBOÇCFB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - LA RIERA CFB
Jornada 17 04-Marzo
LA RIERA CFB - TANCAT UDB
CUNIT CFA - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
CUBELLES CFB - RODA DE BARA ATA
BASE MARC BARTRA CFC - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
VENDRELL CEA - AE Ramon Sicart
JOVENTUT BISBALENCACFA - ALTAFULLA CEA
BASE LARBOÇCFB - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
Jornada 18 11-Marzo
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - TANCAT UDB
RODA DE BARA ATA - CUNIT CFA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - CUBELLES CFB
AE Ramon Sicart - BASE MARC BARTRA CFC
ALTAFULLA CEA - VENDRELL CEA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - JOVENTUT BISBALENCACFA
BASE LARBOÇCFB - LA RIERA CFB
Jornada 19 18-Marzo
LA RIERA CFB - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
TANCAT UDB - RODA DE BARA ATA
CUNIT CFA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
CUBELLES CFB - AE Ramon Sicart
BASE MARC BARTRA CFC - ALTAFULLA CEA
VENDRELL CEA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
JOVENTUT BISBALENCACFA - BASE LARBOÇCFB
Jornada 20 25-Marzo
RODA DE BARA ATA - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - TANCAT UDB
AE Ramon Sicart - CUNIT CFA
ALTAFULLA CEA - CUBELLES CFB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - BASE MARC BARTRA CFC
BASE LARBOÇCFB - VENDRELL CEA
JOVENTUT BISBALENCACFA - LA RIERA CFB
Jornada 21 08-Abril
LA RIERA CFB - RODA DE BARA ATA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
TANCAT UDB - AE Ramon Sicart
CUNIT CFA - ALTAFULLA CEA
CUBELLES CFB - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
BASE MARC BARTRA CFC - BASE LARBOÇCFB
VENDRELL CEA - JOVENTUT BISBALENCACFA
Jornada 22 15-Abril
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - RODA DE BARA ATA
AE Ramon Sicart - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
ALTAFULLA CEA - TANCAT UDB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - CUNIT CFA
BASE LARBOÇCFB - CUBELLES CFB
JOVENTUT BISBALENCACFA - BASE MARC BARTRA CFC
VENDRELL CEA - LA RIERA CFB
Jornada 23 22-Abril
LA RIERA CFB - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
RODA DE BARA ATA - AE Ramon Sicart
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - ALTAFULLA CEA
TANCAT UDB - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
CUNIT CFA - BASE LARBOÇCFB
CUBELLES CFB - JOVENTUT BISBALENCACFA
BASE MARC BARTRA CFC - VENDRELL CEA
Jornada 24 29-Abril
AE Ramon Sicart - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
ALTAFULLA CEA - RODA DE BARA ATA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
BASE LARBOÇCFB - TANCAT UDB
JOVENTUT BISBALENCACFA - CUNIT CFA
VENDRELL CEA - CUBELLES CFB
BASE MARC BARTRA CFC - LA RIERA CFB
Jornada 25 06-Mayo
AE Ramon Sicart - LA RIERA CFB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD - ALTAFULLA CEA
RODA DE BARA ATA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA - BASE LARBOÇCFB
TANCAT UDB - JOVENTUT BISBALENCACFA
CUNIT CFA - VENDRELL CEA
CUBELLES CFB - BASE MARC BARTRA CFC
Jornada 26 13-Mayo
ALTAFULLA CEA - AE Ramon Sicart
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUBD - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CFD
BASE LARBOÇCFB - RODA DE BARA ATA
JOVENTUT BISBALENCACFA - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELLA
VENDRELL CEA - TANCAT UDB
BASE MARC BARTRA CFC - CUNIT CFA
LA RIERA CFB - CUBELLES CFB

JugadorPt
Partits jugats: 11
Imagen jugador club MARC 14
Imagen jugador club NILITO 14
Imagen jugador club IVAN 14
Imagen jugador club POL8 9
Imagen jugador club MARTI 7
Imagen jugador club JAN 6
Imagen jugador club POL 6
Imagen jugador club PAU 5
Imagen jugador club JOEL 5
Imagen jugador club IZAN 5
Imagen jugador club GERARD 4
Imagen jugador club TEO 3
Imagen jugador club ERIC 3
Imagen jugador club BRIAN 2
Imagen jugador club ALBERT 2
Imagen jugador club ALEIX 1

JugadorGolsPartits
Imagen jugador equipo NILITO 6 10
Imagen jugador equipo IZAN 4 11
Imagen jugador equipo JAN 4 10
Imagen jugador equipo ARDA 3 9
Imagen jugador equipo IVAN 2 10
Imagen jugador equipo ALBERT 1 11
Imagen jugador equipo POL 1 11

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies Acceptar